Start » Regulamin

Regulamin

Regulamin serwisu internetowego JakToKupic.pl

  1. Serwis internetowy JakToKupic.pl publikuje informacje przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego i chronione prawem autorskim.
  2. Żadne treści prezentowane w serwisie internetowym JakToKupic.pl nie mogą być kopiowane, powielane i publikowane w całości lub w części bez wiedzy oraz pisemnej zgody jego Właściciela.
  3. Serwis internetowy JakToKupic.pl nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkowników publikowanych w serwisie informacji.
  4. Użytkownik korzystając z informacji publikowanych w serwisie internetowym JakToKupic.pl oświadcza, że czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność i akceptuje wszelkie związane z tym następstwa.
  5. Użytkownik korzystając z serwisu internetowego JakToKupic.pl oświadcza, że akceptuje wszystkie zapisy niniejszego regulaminu. Korzystanie z serwisu JakToKupic.pl jest jednoznaczne z akceptacją wszystkich zapisów niniejszego regulaminu.
  6. Wszelkie nazwy, marki i znaki towarowe należą do ich właścicieli i zostały użyte w serwisie internetowym JakToKupic.pl wyłącznie w celach informacyjnych.
  7. Serwis internetowy JakToKupic.pl zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.